top of page

Thu, 15 Dec

|

Electric Brixton

KALUSH ORCHESTRA

Украинский оркестр KALUSH, победители Евровидения 2022

Регистрация закрыта
Смотреть другие события
KALUSH ORCHESTRA
KALUSH ORCHESTRA

Время и место

15 Dec 2022, 19:00 – 22:00

Electric Brixton, Electric Brixton, Town Hall Parade, Brixton Hill, London SW2 1RJ, UK

О событии

UA

Про подію

Український гурт KALUSH Orchestra – переможці Євробачення 2022 з піснею «Stefania»

Це потужна і надважлива хвиля від українського колективу KALUSH Orchestra у підтримці бойового духу українців. Після кардинальної зміни своєї місії як виконавців за лічені тижні, гурт виявив можливість не лише розважати та представляти свою рідну країну на цьогорічному пісенному конкурсі в Турині (Італія), а й стати обличчям та голосом нації, яка зараз перебуває у стані війни.

Перемога KALUSH Orchestra на Євробаченні 2022 – це історія про те, як зухвало триматися своєї мрії у часи неймовірної кризи та боротися за те, у що віриш. Це стало ще одним доказом того, що українці непереможні, і ще більше надихнуло суспільство!

Вони перемогли на пісенному конкурсі з піснею «Стефанія», яка поєднує в собі реп та хіп-хоп із традиційною українською народною музикою. «Це пісня про мою маму, — пояснює фронтмен Олег Псюк і відверто продовжує: — Я ніколи не присвячував їй жодної пісні і не знаю, чи були наші стосунки колись особливо близькими, але знаю, що вона точно заслуговує цієї пісні."" Це найкраще, що я коли-небудь робив для неї».

З 24 лютого, в день вторгнення росії в Україну, пісня набула неймовірно нового змісту – любові до Батьківщини. Її лірика «Я завжди знайду дорогу додому, навіть якщо всі дороги знищені» стосується кожного, хто втратив дім або був змушений тікати від війни.

Фронтмен гурту 27-річний Олег Псюк, він же The Psiuchyi Son, KALUSH створив колектив у 2019 році, коли учасники Ігор Діденчук та MC CarpetMan (KylymMen) відповіли на пост Олега у Facebook про пошук учасників гурту. Як тріо вони створюють неймовірно унікальний мікс репу з фольклорними мотивами та українською автентикою – або, як вони люблять це називати: фольк і грув – а для більшого сетапу перетворилися на KALUSH Orchestra, отримуючи силу двох додаткових мульти- інструменталістів: Тимофія Музичука та Віталія Дужика. Їх перший спільний сингл «Shtomber Womber» вийшов у грудні 2021 року.

KALUSH Orchestra вирішив, що зараз, як ніколи, важливо стояти на своєму, триматися своїх мрій і боротися за те, у що віриш. Унікальним поєднанням репу, хіп-хопу та української народної музики KALUSH Orchestra сподівається підкорити серця і душі прихильників вже 15 грудня у Лондоні.

Приєднуйтесь до атмосферного концерту талановитого українського гурту – натхненного, сміливого та непереможного!

14+ (до 16-ти років вхід тільки у супроводі повнолітнього)

RU

О шоу

Украинский оркестр KALUSH, победители Евровидения 2022 с песней «Стефания»

Это мощная и всепоглощающая волна от украинского коллектива KALUSH Orchestra в поддержку боевого духа украинцев. После резкого изменения своей миссии артистов за считанные недели группа обнаружила, что может не только развлекать и представлять свою родную страну на песенном конкурсе этого года в Турине, Италия, но и стать лицом и голосом нации, которая сейчас находится в состоянии войны. .

Победа KALUSH Orchestra на Евровидении 2022 – это история о том, как самоотверженно держаться за свои мечты во времена невероятного кризиса и бороться за то, во что веришь. Это стало еще одним доказательством непобедимости украинцев и еще больше вдохновило украинцев!

Они победили в песенном конкурсе с песней «Стефания», в которой рэп и хип-хоп сочетаются с традиционной украинской народной музыкой. «Это песня о моей маме, — объясняет фронтмен Олег Псюк и откровенно продолжает: "Все мои песни для нее, и я не знаю, были ли наши отношения особенно близкими в прошлом, но я знаю, что она определенно заслуживает эту песню». «Это лучшее, что я когда-либо делал для нее».

С 24 февраля, дня вторжения России в Украину, песня обрела объединяющий новый смысл - любовь к Родине. Его текст «Я всегда найду дорогу домой, даже если все дороги будут разрушены» о каждом, кто потерял свой дом или был вынужден бежать от войны.

Группа KALUSH, возглавляемая 27-летним Олегом Псюком, также известным как The Psiuchyi Son, сформировалась в 2019 году, когда участники Игорь Диденчук и ведущий CarpetMan (KylymMen) ответили на пост Олега в Facebook о поиске коллег по группе. В составе трио они создают невероятно уникальный микс из рэпа с фолк-мотивами и украинской аутентичностью – или, как они любят это называть: фолка и грува – а для большего сетапа трансформируются в KALUSH Orchestra, приобретая мощь двух дополнительных мульти- инструменталистов: Тимофея Музычук и Виталия Дужик. Их первый сингл «Штомбер Вомбер» вышел в декабре 2021 года.

KALUSH Orchestra решил, что сейчас как никогда важно стоять на своем, держаться за свои мечты и бороться за то, во что веришь. Уникальным сочетанием рэпа, хип-хопа и украинской народной музыки KALUSH Orchestra надеется завоевать сердца и умы 15 декабря в Лондоне.

Присоединяйтесь к атмосферному концерту талантливой украинской группы - вдохновенной, смелой и непобедимой!

14+ (младше 16 лет в сопровождении взрослого)

INFO:

● 19:00 Doors Open

● 20:00 KALUSH

MUST HAVE ID

Non-refundable tickets

Билеты

  • Входной билет

    £55.00
    + комиссия £1.38

Итого

£0.00

Поделиться

bottom of page